BeeHosting

Show 29.04.12 Francesco Sibio restoranis

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

JULIA HAVANSKAJA COUTURE

29.aprillil toimus ühes kõige kaunimas ja kordumatus Tallinna restoranis Franchesco Sibio moedisaineri Julia Havanskaja rõivakollektsiooni esitlus.

Moeürituse lavastaja ja produtsent oli Anatoli Ein, www.liein.eu. Külaliste ette toodi uus kollektsioon sügis/talv 2012/2013, inspireeritud filmist «Breakfast at Tiffany`s».

Kollektsiooni kuuluvad igapäevased kokteilkleidid ja õhtukleidid, ülerõivad ja ka karusnahast tooted. Selle kollektsiooni loomiseks sai disainer Julia inspiratsiooni 1961.a. Hollywoodi filmist, kus mängis peaosa ületamatu ja ekstsentriline Audrey Hepnurm.

Kasutatud on ainult naturaalseid kõrgekvaliteetseid kangaid. Igat kostüümi kaunistavad käsitöö-ehted. Ehted on valmistatud poolvääriskividest, Swarowski kristallidest, jõepärlitest ja Swarowski pärlitest pitsi ja siidist lisanditega. Julia Havanskaja- loominguline disainer, moelooja, üle kümneaastase töökogemusega eraklientidega, omab samuti kogemust ajalooliste kostüümide ja vormiriietuse disainis. www.juliahavanskaja.com

Uritus toetasid: Make up- Lana Vallo Make Up Studio, Soengud- Londa Professional- Olga Cerus, Kõrvarõngad- Expressions.

 

 

­